top of page
3-5 JUNE (12).png

Frozen Festival
Woods Edition

Müziği, doğayı, sporu ve sanatı unutulmaz bir şekilde harmanlağımız Frozen Festival'in ilkbahar versiyonu Frozen in the Woods, 3 - 4 - 5 Haziran'da Kartepe Sisli Vadi'de 3. Kez hayat buluyor. Dj performansların yanı sıra; yoga, trekking, bira yapımı atölyesi, jonglörlük workshopu, okçuluk ve açık hava sineması gibi etkinliklerle dolu bir haftasonu sizleri bekliyor! 

Çok özel bir festival mekanı

Frozen Festival ekibi olarak önceki Woods festivallerinde olduğu gibi İstanbul'a 1 saat mesafede bulunan 18.000m2 lik özel ormanlık arazimizde mini bir festival köyü kurarak unutulmayacak bir hafta sonuna daha imza atmaya hazırız. Karavan ve çadır kamp alanı, tematik sahne, devasa kamp ateşi, yoga ve workshoplar için özel alanlar, restoran, bar, tertemiz WC-Duşlar ve şarj istasyonları ile doğa ile iç içe en konforlu şekilde eğlenebilmeniz için her detayı düşündük.

neler dahil post.jpg
line up.png
çapa line up
argy kay.jpg

ARGY KAY

mathilda.JPG

MATHILDA

lal bilgli.jpeg

LAL BİLGİLİ

PHOTO-2022-05-03-21-12-49.jpg
Baybisbald Cover 01.png

CAN ÜNSAL

BAYBISBALD

KOnaklama

karavan.png
çadır.png

Woods'da karavanlarımızda veya kendi çadırınızda konaklama seçenekleri sunuyoruz. Karavanlarda özel  duş ve tuvalet vardır. Çadır konaklaması tercih eden misafirlerimiz için kamp alanında  son derece hijyenik duş ve WC'ler bulunmaktadır.

yeme İçme

fork-knife-spoon.png

Bilet fiyatına kamp alanımızda bulunan restoranımızda 2 gün sabah kahvaltısı ve 2 gün akşam yemeği dahildir. İlk gün akşam yemeği barbekü olarak yapılacaktır. Etkinlik alanımızda da  barımız hizmet veriyor olacaktır.

Kamp alanı

ateş.png

Devasa kamp ateşimizin hiç sönmediği; güvenlik, WC, duş, restoran, bar, ve şarj istasyonları ile tüm ihtiyaçlara cevap veren kamp alanımız 18.000 m2  özel orman arazisidir. Frozen Festival katılımcıları dışında giriş yasaktır.

ulaşım

city-car.png

Festival alanımız İstanbul'a sadece 108 km  mesafededir. Kendi aracınızla yaklaşık 1:15 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Konum bilgisi rezervasyonunuzun onaylanmasının ardından biletinizle birlikte iletilecektir.

Çapa 1

yoga

yoga.png

Woods'da cumartesi ve pazar günleri sabah yoga seansları  ile başlıyor.  Yoga ve mindfulness eğitmeni Hazel Kurtuldu ile seanslarınız saat 9:30 'da.

tREKKİNG

trekking.png

Kartepe'nin doğal güzelliklerini müthiş bir yürüyüşle keşfetmeye hazır mısınız? Kürşat Akçebe ile doğa yürüyüşü 5 Haziran Pazar günü saat 11.00'de

Bİra yapımı atolyesİ

bira.png

Efes Özel Seri ve +1 'in katkılarıyla bira yapımı atolyesi Festivalin 2. günü 4 Haziran Cumartesi saat 14:00'de. Bira yapımı süreçlerini teorik ve pratik olarak deneyimleyebileceksiniz.

jonglorlük atoltesİ

jonglorluk.png

Çağdaş sirk  gösterileri alanında çalışan  Dok sirk kumpanyası ile gün boyu gösteriler ve festival katılımcıları için workshoplar Woods'da sizi bekliyor

WOODS 2020 & 2021

bottom of page